Koszyk

O mnie

Przede wszystkim stawiam na wysoką jakość produktów.

Od nazwy wszysko się zaczyna

Dlaczego Ancyk?

Zacznę od tego skąd wzięła się nazwa naszej firmy – Ancyk? Otóż mam na imię Anna. Często znajomi nazywają mnie Ancyk, tak, tak… jak to ciasto, które ma ciemny spód, masę oraz galaretkę. Czy jest ono podobne do mnie? Zdecydowanie tak! Mam swoje ciemne strony, jestem cholerykiem, perfekcjonistką,  rzeczy które wykonuję muszą być zrobione na 100%. Szybko się denerwuję, ale też potrafię zaskoczyć… Jestem osobą kreatywną oraz z poczuciem humoru. Najbardziej cieszy mnie satysfakcja innych z własnoręcznie stworzonych zestawów, bo przecież  „nasz klient nasz Pan”.

Ancyk
A może od pomysłu?

Dlaczego zestawy prezentowe, przecież jest ich tyle na rynku?

Nie lubię konkurować ale wygrywać… Na prezent swoim bliskim chciałam wręczyć coś oryginalnego i niespotykanego, a jednocześnie zdrowego. Tak oto skomponowałam prezent, który sprawił radość nie tylko mi podczas tworzenia, ale i moim bliskim. Zestaw nadaje się na imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, stworzony jest z produktów sprawdzonych firm, dostarczających państwu wszystko to co najlepsze.

Prostota, szybkość i wygoda

Dlaczego sklep internetowy?

Zainteresowanie moimi produktami było wielkie – Wysoka jakość w niskiej cenie? Pomyślałam sobie, że szkoda byłoby zmarnować takie umiejętności i nie zarobić.

ancyk sklep internetowy

Nasz niesamowity zespół

Ancyk

Pomysłodawca
Nie tylko ja jestem zaangażowana w prowadzenie sklepu

Pablo

IT
przecież ktoś musi siedzieć i klikać - mój ukochany informatyk

Mama Basia

Pomoc wszelaka
oraz pakować i obklejać taśmą kartony
Darmowa dostawa

Dla zamówień od 250 zł

Proste zwroty

30 dni na zwrot

Ubezpieczone przesyłki

Na terenie Polski

100% bezpieczne płatności

PayU / MasterCard / Visa