Koszyk

Prezent na Dzień Chłopaka 2022

Prezent na Dzień Chłopaka 2022 - 3 - Ancyk.pl

To ciekawe, że Dzień Chłopaka jest obchodzony w różnych krajach w zupełnie innych terminach. Pełen szacunek dla Japończyków, bo u nich było to prawdziwe święto i obchodzone jest już od VI wieku. W naszym kraju wybrano datę 30 września i to właśnie wtedy Polki dają swoim ukochanym facetom czy kolegom prezenty na Dzień Chłopaka. Trzeba im oddać, że robią to z uczuciem i prawdziwą pasją. W przeciwieństwie do mężczyzn, myślą i analizują, przeglądają i starannie wybierają… Po prostu zależy im na tym, aby ich mężczyzna otrzymał wyjątkowy, a może przede wszystkim, prawdziwie romantyczny prezent z okazji Dnia Chłopaka 2022. A jak to jest z Tobą? Czy już wiesz jaki prezent na Dzień Chłopaka sprawi Twojemu partnerowi lub przyjacielowi największą przyjemność?

Prezent na Dzień Chłopaka 2022 - 1 - Ancyk.pl

Historia Dnia Chłopaka

Choć daty Dnia Mężczyzny i Dnia Chłopaka nie pokrywają się, wiele osób myli te święta. Wpływ na to ma fakt, że to pierwsze nie jest tak rozpowszechnione jak drugie, ale cały czas zyskuje na popularności. Na świecie jednak nie bierze się pod uwagę tego rozróżnienia i obchodzi się je jako Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, choć w wielu krajach daty są rozbieżne. Dzień Chłopaka obchodzony jest od 19 listopada 1999 roku. Został zainicjowany tego dnia w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych i grupy aktywistów ze Stanów Zjednoczonych, Europy, Afryki, Azji i Karaibów. Miał być symbolem równowagi płci i odpowiedzią na Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Prezent na Dzień Chłopaka 2022 - 1 - Ancyk.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2022 - 4 - Ancyk.pl

Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022?

Dzień Chłopaka nie jest w Polsce wieloletnią tradycją. Jak już wspomnieliśmy, często mylony jest z Dniem Mężczyzn, który przypada na 10 marca. Wywodzący się z tego święta Dzień Chłopaka obchodzony jest jednak 30 września. Dzień Mężczyzn, od którego później swoją nazwę wzięło święto Dnia Chłopaka, nie jest przypadkową datą, która miała być jedynie odpowiedzią na obchodzony dwa dni wcześniej Międzynarodowy Dzień Kobiet. W rzeczywistości data 10 marca jest związana z nieoficjalnym upamiętnieniem przez Kościół katolicki 40 Świętych Męczenników z Sebasty – rzymskich legionistów skazanych na śmierć w 320 roku za odmowę wyrzeczenia się chrześcijaństwa. Oficjalnie jednak jako Dzień Mężczyzn w Polsce przyjęto datę 10 marca. Z kolei 30 września, kiedy oficjalnie obchodzony jest Dzień Chłopaka, nie ma konkretnego znaczenia ani pochodzenia.

Idealne prezenty na Dzień Chłopaka

Szukasz prezentu na Dzień Chłopaka 2022? Idealny prezent dla mężczyzny nie zawsze jest łatwy do znalezienia, ale przy dobrym zrozumieniu jego potrzeb i charakteru może być łatwiejszy. Pewne czynniki, takie jak styl życia, wiek czy rola w życiu mogą pomóc w określeniu, jaki prezent byłby dla niego najlepszy. Dlatego nasz sklep internetowy Ancyk.pl oferuje zestawy prezentowe, które są dopasowane do potrzeb różnych mężczyzn. Wierzymy, że dzięki temu wybór prezentu staje się znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy. Każdy zestaw upominkowy jest starannie przygotowany i zapakowany w elegancką szkatułkę drewnianą lub koszyczek, który sprawi, że mężczyzna poczuje się wyjątkowo. Sprawdź nasz szeroki wybór zestawów prezentowych, aby znaleźć idealny prezent na dzień Chłopaka 2022! Powyżej przedstawiamy kilka pomysłów, które na pewno spodobają się Twojemu chłopakowi, mężowi czy koledze z pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o prezent od serca, czy o coś słodkiego, mamy wszystko czego potrzebujesz. Najlepsze prezenty na Dzień Chłopaka znajdziesz w sklepie internetowym Ancyk.pl.

Prezent na Dzień Chłopaka 2022 - 2 - Ancyk.pl
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!