Koszyk

Prezent na Dzień Mężczyzn 2022

Prezent na Dzień Mężczyzn 2022 - 1

Choć Dzień Mężczyzn nie jest tak popularny jak Dzień Kobiet, to coraz ważniejsze staje się obchodzenie obu świąt z takim samym zaangażowaniem. Tym bardziej, że mężczyźni coraz częściej aktywnie uczestniczą w Dniu Kobiet. Najlepszym sposobem, aby odwdzięczyć się za ich wysiłki jest celebrowanie również męskiego święta oraz obdarowanie facetów wyjątkowymi prezentami na Dnia Mężczyzn. Z pomocą przychodzi sklep internetowy Ancyk.pl.

Prezent na Dzień Mężczyzn 2022 - 2

Historia Dnia Mężczyzn

Od czasu swojego powstania w 1999 roku, na świecie Dzień Mężczyzn obchodzony jest w innym terminie – 19 listopada. Wydarzenie to zostało po raz pierwszy ustanowione w Trynidadzie i Tobago, ale od tego czasu zyskało międzynarodowe poparcie. Ideą Dnia Mężczyzn jest promowanie równowagi płci poprzez uhonorowanie wkładu mężczyzn w życie społeczne. Ingeborg Breines, dyrektorka programu Kobiety i Kultura Pokoju w ramach ONZ, jest wielką zwolenniczką Dnia Mężczyzn i uważa, że jest on doskonałym symbolem równości. Ponadto to doskonała okazja by podarować wyjątkowy prezent na Dzień Mężczyzn.

Prezent na Dzień Mężczyzn 2022 - 2
Prezent na Dzień Mężczyzn 2022 - 3

Kiedy jest Dzień Mężczyzn w Polsce?

Dzień Mężczyzn to święto przypadające w Polsce na 10 marca, czyli dwa dni po Dniu Kobiet. Dla płci pięknej to wspaniała okazja, aby wyrazić wdzięczność za pamięć o ich święcie. Należy jednak dodać, że to nie z tego powodu wybrano powyższą datę. Polski Kościół katolicki wiąże ją z obchodami liturgicznego wspomnienia czterdziestu męczenników z Sebasty – mężczyzn, którzy zostali skazani na śmierć za odmowę wyrzeczenia się wiary chrześcijańskiej. Żartobliwie jednak pojawiają się opinie, że data ta wzięła się od daty urodzin ikony męskości, czyli Chucka Norrisa.

Idealne prezenty na Dzień Mężczyzny 2022

Biorąc pod uwagę, że niedawno obchodziliśmy Boże Narodzenie i Walentynki, może być trudno wymyślić pomysły na oryginalny prezent na Dzień Mężczyzn. Nasi kochani mężczyźni naprawdę nie potrzebują kolejnej pary nudnych bokserek, skarpetek czy następnego dezodorantu. Świetnym pomysłem na prezent na Dzień Mężczyzn mogą być nasze zestawy miodów. Zapraszamy do zakupu przepysznych miodów ze sklepu internetowego Ancyk.pl, gdzie każdy znajdzie coś dla bliskiej osoby, a przesyłki są pięknie zapakowane i szybko dostarczone. Drogie Panie, jeśli szukacie idealnego prezentu na Dzień Mężczyzn to lepiej nie mogłyście trafić!

Prezent na Dzień Mężczyzn 2022 - 4
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!