Koszyk

Prezent na Dzień Dziecka 2022

Prezenty na Dzień Dziecka 2022 - 1

Z czym kojarzy Ci się Dzień Dziecka? Być może masz jakieś szczególne wspomnienie z dzieciństwa związane z tym dniem? Dla nas Dzień Dziecka kojarzy się z pięknym czerwcowym słońcem, festynami, zapachem waty cukrowej, balonami z helem… I oczywiście ze wspaniałymi prezentami! Dzień Dziecka to niezwykłe i wyjątkowe święto. W tym dniu wszystkie twarze najmłodszych są uśmiechnięte i szczęśliwe. A czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka? Nawet jeśli nie jesteśmy już dziećmi i nie mamy własnych, to zawsze jest to wspaniała okazja, by podarować prezent na Dzień Dziecka 2022 i sprawić sobie odrobinę przyjemności!

Prezenty na Dzień Dziecka 2022

Historia Dnia Dziecka

Historia Dnia Dziecka sięga lat 50. ubiegłego wieku. Święto to jest obchodzone w wielu krajach na świecie, ale data różni się w zależności od kraju. Jednym z głównych celów Dnia Dziecka jest zapewnienie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju wszystkim dzieciom na świecie. To święto przypomina, że każde dziecko zasługuje na to, by być chronione i mieć możliwość wykorzystania całego swojego potencjału. Dzień Dziecka 2022 można obchodzić na wiele sposobów, ale niektóre z nich to organizowanie specjalnych imprez i zajęć dla dzieci, obdarowywanie dzieci prezentami i spędzanie czasu z rodziną.

Prezenty na Dzień Dziecka 2022
Prezent na Dzień Dziecka

Kiedy jest Dzień Dziecka 2022?

Dzień Dziecka w różnych krajach obchodzony jest w różny sposób. W krajach słowiańskich, takich jak Czechy, Słowacja, Ukraina i oczywiście Polska, jest on obchodzony 1 czerwca. Dzieci w Turcji obchodzą Dzień Dziecka 23 kwietnia, co zbiega się z Narodowym Świętem Niepodległości. U naszych zachodnich sąsiadów po zjednoczeniu Niemiec oficjalnie uznano, że Dzień Dziecka w Niemczech przypada 20 września, ale wiele osób nadal obchodzi go 1 czerwca. W niektórych krajach Dzień Dziecka obchodzony jest 20 listopada, a więc w rocznicę uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka (1959) oraz w rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka (1989).

Idealne prezenty dla dzieci
(również dorosłych)

Twój syn lub córka mogą być już dorośli, ale zawsze będą Twoimi dziećmi. Chcesz dla nich wszystkiego, co najlepsze, a jaki jest lepszy sposób na okazanie im miłości niż prezent na Dzień Dziecka? Wybierz coś, co sprawi, że będą się uśmiechać, śmiać i czuć kochane.  Obchodzenie Dnia Dziecka 2022 to doskonały moment, aby podarować coś od serca, co wywoła wiele uśmiechów, radości i sprawi, że dzieci poczują się kochane. Co więc kupić na prezent na Dzień Dziecka dla dorosłego syna lub córki? Oferujemy najlepsze zestawy prezentowe i kosze upominkowe na każdą okazję. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz idealny prezent na Dzień Dziecka!

Prezent na Dzień Dziecka 2022
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!