Koszyk

Prezent na Dzień Mamy 2022

Prezent na Dzień Matki 2022 - 3

Każda mama zasługuje na podziękowanie za swoją opiekę, wsparcie i miłość. Nasze prezenty na Dzień Mamy są doskonałym sposobem, aby to wyrazić. Możliwość eleganckiego zapakowania i podpisania każdego z nich sprawia, że prezenty są niepowtarzalne i bardzo wyjątkowe. Nasze oryginalne prezenty na Dzień Matki są idealne dla mam w każdym wieku. Wśród wielu wspaniałych propozycji można znaleźć wyjątkowy prezent na Dzień Mamy 2022.

Prezent na Dzień Mamy 2022 - 2

Historia Dnia Matki

Historia Dnia Matki sięga czasów starożytnych, kiedy to ludzie czcili matki-boginie jako symbole płodności i urodzaju. Kult matek był popularny także w Anglii, gdzie w XVII wieku zaczęto obchodzić „Niedzielę Matki„. Rytuał tego dnia obejmował wizytę w katedrze i wręczanie matkom prezentów – głównie kwiatów i słodyczy. Święto to było obchodzone przez około dwa stulecia, a powróciło po II wojnie światowej. Historia Dnia Mamy w Polsce związana jest z Krakowem – to właśnie tutaj w 1914 roku po raz pierwszy obchodzono to Dzień Matki. Od tego odległego momentu, co roku 26 maja obdarowujemy nasze mamy kwiatami, czekoladkami i innymi upominkami.

Prezent na Dzień Mamy 2022 - 2
Prezent na Dzień Matki 2022 - 4

Kiedy jest Dzień Matki 2022?

Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możesz uczcić swoją mamę za wszystkie trudy włożone w Twoje wychowanie, za lata wyrzeczeń i za bezwarunkową miłość. Kiedy tak właściwie jest Dzień Mamy 2022? Na to pytanie każdy powinien umieć odpowiedzieć o każdej porze dnia i nocy. Dzień Matki obchodzony jest 26 maja każdego roku. Możesz okazać jej swoją wdzięczność, wręczając specjalny prezent, który na pewno jej się spodoba. Możesz też spędzić z nią trochę czasu i wspólnie spędzić piękne chwile. Cokolwiek zrobisz, upewnij się, że Twoja mama wie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. W wyrażaniu swojej miłości z pewnością pomogą nasze kosze i zestawy prezentowe poniżej.

Idealne prezenty na Dzień Mamy

Szukasz prezentu na Dzień Mamy 2022? Co można kupić mamie na Dzień Matki? To pytanie nurtuje zarówno dzieci, jak i dorosłych, gdy ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź nasz szeroki wybór zestawów prezentowych, aby znaleźć idealny upominek! U nas znajdziesz coś dla każdej mamy. Powyżej przedstawiamy kilka pomysłów, które na pewno spodobają się Twojej mamie. Niezależnie od tego, czy chodzi o prezent od serca, czy o coś słodkiego, mamy wszystko czego potrzebujesz. Najlepsze prezenty na Dzień Matki znajdziesz w sklepie internetowym Ancyk.pl.

Prezent na Dzień Mamy 2022 - 1
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!