Koszyk

Prezent na Walentynki 2022

Prezent na Walentynki 2022 - 1

Zbliżają się Walentynki i jest to idealny czas, aby powiedzieć swoim bliskim, jak bardzo ich kochasz. Miniony rok był trudny, więc wydaje się, że bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy jeszcze więcej miłości w naszym życiu. W dniu Świętego Walentego pamiętajcie o swojej drugiej połówce i przyjaciołach: dajcie prezenty, zaplanujcie niespodzianki lub wyślijcie „walentynki„, czyli miłosne pocztówki. Miłość to siła napędowa, której potrzebujemy w dzisiejszych czasach! Jak rozpieścić swojego partnera w Walentynki? Szukasz inspiracji na walentynkową niespodziankę? U nas z pewnością znajdziesz kilka ciekawych pomysłów na prezent na walentynki 2022.

Prezent na Walentynki 2022 - 2

Historia Dnia Zakochanych

Patron św. Walenty i tradycja obchodzenia tego dnia nie wywodzi się z Ameryki, choć tam się przyjęła i obecnie jest hucznie obchodzona. Nieprzypadkowo opiekunem święta zakochanych jest święty Walenty, biskup i lekarz, który stracił życie w imię miłości. Biskup Walenty złamał prawo i został za to uwięziony. Tam zakochał się w niewidomej córce strażnika, która odzyskała wzrok po uzdrowieniu jej przez świętego Walentego. Gdy cesarz się o tym dowiedział, kazał go zabić. Egzekucję wykonano 14 lutego, stąd właśnie data owego święta. Walentynki obchodzone są już od średniowiecza! Święto zakochanych stało się popularne w południowej i zachodniej Europie, zanim dotarło do północnej i wschodniej części kontynentu.

Prezent na Walentynki 2022 - 2
Prezent na Walentynki 2022 - 3

Idealne prezenty na Walentynki 2022

Nadchodzące Walentynki 2022 to szczególny dzień, w którym możemy podzielić się naszymi uczuciami z tymi, których kochamy. Niezależnie od tego, czy jest to Twój chłopak, narzeczona, babcia czy najlepsza przyjaciółka, warto w tym dniu wypowiedzieć te magiczne słowa – „kocham Cię”! Nie masz pomysłu na prezent na walentynki? Miód będzie prezentem prosto z serca, wyjątkowym bo innym niż zwykle, słodkim ale także takim który naturalnie zadba o zdrowie naszej ukochanej bliskiej osoby. Zapraszamy do zakupu pysznych miodów ze sklepu Ancyk.pl gdzie każdy znajdzie coś dla bliskiej osoby a przesyłki są pięknie zapakowane i błyskawicznie doręczane. Jeśli szukasz idealnego prezentu na walentynki to świetnie trafiłeś!

Prezent na Walentynki 2022 - 4
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!