Koszyk

Prezent na Wielkanoc 2022

Prezenty wielkanocne 2022

Boże Narodzenie to czas obdarowywania się prezentami, ale to nie znaczy, że Wielkanoc jest mniej wyjątkowa! W rzeczywistości prezenty wielkanocne mogą być nawet lepsze od bożonarodzeniowych. Dlaczego? Ponieważ są niespodziewane! Prezenty na Wielkanoc – nawet te małe, symboliczne – pozostaną jedyną w swoim rodzaju niespodzianką dla obdarowywanej osoby. Spraw, aby były jak najbardziej oryginalne i przydatne!

Prezent na Wielkanoc 2022 - 2

Wielkanoc – Z czym nam się kojarzy?

Wielkanoc dla wielu osób kojarzy się nie tylko z błogosławieństwem pokarmów i Poniedziałkiem Wielkanocnym, ale także z nadejściem wiosny. Przyroda budzi się do życia, zima odchodzi, a jej miejsce zajmują dłuższe i bardziej słoneczne dni wypełnione zabawą. Tradycyjne prezenty wielkanocne nie należą do najbardziej rozpieszczających. Zajączki w czekoladzie, czekoladowe jajka, różnego rodzaju drobiazgi… W zasadzie nic, na co człowiek czekałby z niecierpliwością. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by tym razem postarać się bardziej. Chcesz sprawić, by okres wielkanocny był naprawdę wyjątkowy dla Ciebie i Twoich bliskich?  Sprawdź naszą ofertę prezentów na Wielkanoc.

Prezent na Wielkanoc 2022 - 2
Prezent na Wielkanoc 2022 - 3

Kiedy w Polsce obchodzona jest Wielkanoc?

Wielu chrześcijan już powoli odlicza dni do Wielkanocy 2022. To najważniejsze obok Bożego Narodzenia święto w kalendarzu chrześcijanina. Wielkanoc jest świętem ruchomym, a czas jej obchodzenia został ustalony na Soborze Nicejskim w 325 roku n.e. Wtedy też ustalono, że Wielkanoc będzie obchodzona w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Dzięki temu ustaleniu wiadomo, że Wielkanoc może przypadać w dowolnym dniu między 22 marca a 25 kwietnia. W 2022 roku Wielkanoc będzie miała miejsce w niedzielę 17 kwietnia. Drugi dzień Świąt – Lany Poniedziałek – wypada dzień później (18 kwietnia) i jest to dzień wolny od pracy.

Idealne prezenty na Wielkanoc 2022?

Wręczając prezenty na Wielkanoc, należy pamiętać, że liczy się nie tylko gest, ale także osobiste zaangażowanie autora w przygotowanie upominku. To właśnie osobisty akcent może nadać znaczenie i sprawić, że zwykłe prezenty od zajączka staną się czymś naprawdę wyjątkowym.

Świetnym pomysłem na prezent na Wielkanoc 2022 mogą być nasze eleganckie zestawy miodów. Zapraszamy do zakupu przepysznych miodów ze sklepu internetowego Ancyk.pl, gdzie każdy znajdzie prezent na każdą okazję. Jeśli szukasz idealnego prezentu na Wielkanoc to lepiej nie mogłeś trafić!

Prezeny na Wielkanoc 2022 - 4
Bezpieczne platnosci PayU ancyk

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy ekspresowo - nawet w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250zł wysyłamy za darmo

Bezpieczne zakupy

Gwarantowany zwrot pieniędzy! Masz aż 30 dni na zwrot towaru!

Jakość produktów

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!